Eleganckie szorty? Jestem na tak!

Niedzielne dzień dobry bardzo!

Choć pogoda nie zachęca dziś do spacerów i wyjścia spod milutkiego koca, to mimo przeziębienia zdecydowaliśmy się przewietrzyć głowy. I wyszło nam to na dobre! Prócz spaceru, nagraliśmy krótki filmik na potrzeby materiału, który tworzymy w podziękowaniu rodzicom na weselu oraz zrobiliśmy zdjęcia na bloga. 3 razy na plus 🙂 Czasem warto zwalczyć lenia!

Dzisiaj mam dla Was stylizację, która w większości składa się z ostatnio zakupionych rzeczy. Tegoroczne wyprzedaże wykorzystuje z myślą: “załatać dziury w szafie” i od razu mówię! Nie, w mojej szafie nie wieje pustkami i nie cierpię na brak ubrań 😀 Chodzi tu bardziej o uzupełnienie jej w brakujące elementy. I jednym z taki elementów okazał się cielisty top na cienkich ramiączkach, drugim biała kurtka z jeansu i trzecim eleganckie szorty w kant.

Całość uzupełniłam cielistymi sandałkami na obcasie, paskiem z motywem skóry węża, małą torebką i okularami w stylu retro. Wisienką na torcie okazała się spinka z perełkami.
No coż, śmiało mogę przyznać, że czuję się w takim połączeniu fantastycznie! Jest lekko kontrowersyjnie, kobieco, a jednocześnie elegancko.

Co zabawne – top oraz kurtka jeansowa pochodzą ze sklepów, w których jeszcze nigdy nic nie kupiłam. Poznać marki i ich asortyment – to mój mały cel na najbliższy czas.

Upolowałaś na tegorocznych wyprzedażach coś ciekawego? Pochwal się w komentarzu!

Miłego wieczoru, łapcie ostatnie chwile weekendu!
A.

Kurtka jeansowa: Terranova
Cielisty top: New Yorker
Szorty: Reserved
Sandałki: Reserved
Torebka: Guess
Pierścionek: Apart 
Okulary: Zara
Pasek: New Yorker
Spinka: Blinkshop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *