Jak podziękować gościom weselnym? Pomysły na prezent :)

zdjęcie: Pinterest

Niegdyś standardem było słowne podziękowanie gościom i wręczenie ciasta weselnego. Później do upominków dołączyła wódka weselna, a aktualnie drobne prezenty stały się na tyle modne i ogólnodostępne, że pomysłów na nie jest co niemiara 🙂 Dziś kilka propozycji ode mnie, może akurat znajdziesz coś dla siebie!

1. Ciasteczka z wróżbą, słodkie migdały, pierniki

Wychodzę z założenia, że słodkości to zawsze dobry pomysł! A w tej akurat kwestii możesz przebierać między wariantami bardzo długo 🙂 W internecie dostępne są spersonalizowane pierniki, słodkie migdały, ciasteczka z wróżbą i wiele innych – co dusza (i podniebienie) zapragnie!

zdjęcie: weselezklasa.pl
zdjęcie: Bridalpulse

2. Miód z polskiej pasieki

Czy nie byłoby miło móc siąść jesienią z kubkiem ciepłej herbaty i dodać do niej miód, który dostaliśmy w prezencie podczas letniego wesela? To fajny, uroczy i niezwykle smaczny prezent, który prezentuje się naprawdę pięknie. Co więcej kupując miód z polskiej pasieki wspieramy to, co nasze. Przyjemne z pożytecznym!

zdjęcie: Bridalpulse
zdjęcie: SklepSlubny.Love


3. Nalewka Taty lub wino 😉

Gdy macie, jak moja koleżanka, tatę, który robi najlepsze nalewki świata, to grzechem byłoby z tego nie skorzystać. Wówczas jesienią, do wspomnianej wyżej herbaty, można dodać coś innego, niż miód… 🙂

zdjęcie: gotowenaslub.pl
zdjęcie: wedding.pl

4. Magnesy ślubne

A jeśli chcecie “gościć” u swoich gości przy każdym śniadaniu, to warto zdecydować się na magnesy ślubne, które będą wszystkim przypominać o Waszym dniu. Co więcej – dzięki temu będą pamiętać o rocznicowych życzeniach! 😀

zdjęcie: Venarti

5. Sadzonka roślinki

Myślę, że to ciekawa i idealna alternatywa dla alkoholu i słodyczy. Początek nowej życiowej drogi, pielęgnowanie roślinki równie mocno, jak miłości. Fajna sprawa!

zdjęcie: wnetwesele.pl
zdjęcie: decoris.pl

I jak Ci się podobają moje prezentowe propozycje? Masz jakiś fajny pomysł, co można by wręczyć gościom? 🙂

Daj znać!
A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *