O mnie

Witaj! 🙂
Mam na imię Angela. Moją największą pasją jest moda i podróżowanie. Kocham tatuaże, książki i zagadnienia psychologii. Celebruje życie w zgodzie z duńską filozofią szczęścia Hygge, realizuję swoją listę 100 rzeczy do zrobienia w życiu i przemycam do mediów społecznościowych dobrą energię.

Czego możesz się spodziewać odwiedzając to miejsce?

Odrobiny magii, szczypty harmonii, krótkiego przystanku. Lekcji estetyki, dawki motywacji i ogromu dobrej energii.
Travel Fashion & Hygge to miejsce pełne pasji. To tutaj dzielę się z Wami tym, co kocham najbardziej. To dzięki temu miejscu wysyłam w świat swoje wibracje, marzenia i myśli.

Dla kogo tworzę?

Czy zabrzmi to banalnie, jeśli powiem, że dla wszystkich?
A jeśli dopowiem jeszcze, że piszę o tym, jak nie zatracić się w tym szalonym pędzie? Jak być szczęśliwym i spełnionym? Jak odkryć swoje wewnętrzne piękno? Jak zakochać się w podróżowaniu? Jak wzbogacać swoje życie o ciekawe książki? Jak pielęgnować ciało i duszę w oparciu o najlepsze produkty? I finalnie, co na sobie nosić, by czuć się po prostu dobrze? Czy będą to wystarczające argumenty, by zgodnie stwierdzić, że mój blog jest naprawdę dla każdego?

Żyję w zgodzie z myślą, że wszystko w życiu dzieje się po coś, tylko trzeba to swoje “po co” znaleźć. Jesteśmy tu na Ziemi w jakimś konkretnym celu, a nasze życie to ciągła lekcja i przepiękna droga. Obce jest mi oglądanie telewizji, za to nałogowo czytam książki. Posiadam dużą świadomość swojego ciała, gdyż przez wiele lat zawodowo tańczyłam taniec towarzyski. 
Na co dzień dużo analizuję i obserwuje. Dostrzegam małe rzeczy, na które inni nie zwracają szczególnej uwagi. Lubię siąść w kawiarni z filiżanką ulubionego cappuccino i obserwować ludzi. Nie oceniam, nie komentuje – po prostu patrzę. Lubię tworzyć w głowie scenariusz, gdzie dana osoba się spieszy, czym się martwi, z czego się śmieje. Dostrzegam, że każdy człowiek to inna historia, inne płótno. A jakie jest Twoje?

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Ogromnie miło Cię tu gościć.