To moje ulubione pomieszczenie w nowym mieszkaniu!

Biel z dodatkiem drewna i chabru. Minimalistyczne barwy, masa ciepłego światła. Przytulność, palo santo, toaletka mieszcząca wszystkie moje drobiazgi. Rośliny, kojące zasłony i wreszcie plakaty, które zdobią wnętrze jak mało co. Tak wyglądała moja wizja sypialni w nowym mieszkaniu. Czy się udało? Oceńcie sami ☺️🙊 Przyszedł ten moment gdy otwarcie mogę już stwierdzić, że to moje ulubione pomieszczenie. To tutaj książki czytane pod kocem cieszą najbardziej, a po dniu pełnym wrażeń przekraczam próg sypialni i czuje… spokój. Jakże cenny. Jakże poszukiwany. 

Wprowadzając się do tego mieszkania miałam jeden główny cel: uczynić z niego małą galerie! Ozdobić ściany masą plakatów i wnieść do pomieszczeń nieco kolorów tylko (albo aż) w takiej właśnie formie. Z pomocą po raz kolejny przyszła marka Gallerix, która posiada najpiękniejsze plakaty ❤️

Jeśli ciężko Wam wyobrazić sobie, które plakaty będą wspólnie komponować się najlepiej – marka Gallerix stworzyła galerie obrazów – kategorie, w której znajdziecie gotowe zestawienia kilku plakatów do kupienia jako całość. To gotowa dekoracja ścian w Waszych czterech kątach trafiona w 10! 

Sama zdecydowałam się na te trzy perełki w trzech różnych rozmiarach. Dobrałam ramki, które idealnie współgrają kolorystycznie i voilà! 

Plakat Roger Moore 50×70 cm & Ramka srebrna metal 50×70 cm 

Plakat Geometry Shape No 1 21x30cm & Ramka Metal czarny 21×30 cm

Plakat Art Haus No Rules 30×40 cm & Ramka Metal czarny 30×40 cm

PS. A jeśli kochacie motywy podróżnicze to zerknijcie do kategorii Plakaty Mapy, gdzie możecie zaprojektować swoją własną mapę ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *