Żółta spódnica z poznańskim rynkiem w tle

Miniony weekend upłynął nam pod hasłem dwóch koncertów i czasu spędzonego tylko we dwoje. Po raz pierwszy zwiedziliśmy wspólnie Poznań pijąc niespiesznie gorącą czekoladę i jedząc włoskie jedzenie. Uważam, że Poznań ma jeden z najładniejszych rynków w Polsce stąd oczywistym było, że to on będzie widniał w tle dzisiejszych zdjęć. Sobota przywitała nas słońcem i możliwością założenia prawdziwie wiosennych ubrań.

W roli głównej? Plisowana, żółta spódnica w białe grochy. Gdy tylko wypatrzyłam ją w sklepie – od razu wiedziałam, że będzie moja!
Nie bez powodu często wspominam, że grochy i paski są moimi ulubionymi wzorami na ubraniach. Uważam, że nadają stylizacji kobiecości i delikatności.
Wspomnianą wyżej spódnicę zestawiłam z klasyczną, białą bluzką i bordową torebką. Dodatkowo nie mogło zabraknąć kapelusza, do których mam słabość i wygodnych, lakierowanych lordsów. Co najfajniejsze – kapelusz wypatrzyłam w nieznanym mi dotąd sklepie XIMI Vogue za całe uwaga 18zł!

Całość dopełnia mój ukochany słonecznik kupiony na pobliskim kwiatowym targu 🙂 Czy może być jeszcze bardziej dziewczęco?!

Lubisz ubrania w grochy? Stawiasz na zwiewne, plisowane spódnice, czy jednak im bardziej obcisłe, tym lepiej? 🙂 Daj znać w komentarzu!

Miłego wieczoru,
A

Spódnica: (kliknij w słowo) Reserved
Bluzka: H&M
Kapelusz: XIMI Vogue
Torebka: Deichmann
Lordsy: (kliknij w słowo) Deichmann
Naszyjniki: Mango
Zegarek: Rosefield
Pierścionek: Orsay
Marynarka w kratkę: Zara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *