20 filmów na letnie wieczory

Hej! 

Dawno nie było wpisu z poleceniami, dlatego dziś moja propozycja 20 filmów idealnych na letnie wieczory. Enjoy!

1. Nerve – film pokazujący  prawdę dzisiejszych czasów i młodego pokolenia. Niespełnione ambicje, chęć zaimponowania innym i całkowite uzależnienie od elektroniki. Przerażający, prawdziwy, dający do myślenia. Zobaczcie.

2. Chłopak z sąsiedztwa – osobiście lubię wszystkie filmy, w których gra JLo, dlatego i tym razem nie będzie inaczej 😉 Amerykański erotyczny thriller psychologiczny. Niebezpieczne zauroczenie i obsesja. Fajny.

3. Interstellar – to film fanastycznonaukowy, w którym główny temat to wpływ zmian klimatycznych na ludzkość. Dobry.

4. Jak to robią single – to klasyczna, damska komedia, w której poruszane są klasyczne problemy tego typu kina. Luźny, przyjemny. 

5. Lepiej późno, niż później – to kolejna propozycja amerykańskiej komedii romayycznej. Lubię aktorów, lubię scenerie, lubię wnętrza domów.

6. Zupełnie jak miłość – to amerykański dramat komediowy, w którym ukazana jest 7-letnia droga uczuciowa. Od żądzy, przez przyjaźń, do miłości.

7. Wanted – czyli Ścigani, to amerykańsko-niemiecki film akcji, w którym znajdziecie wiele wątków o płatnych zabójcach, morderstwach i świadka. Kto lubi Angelinę, ten będzie zadowolony.

8. Cast away poza światem – to klasyk kina. Film o determinacji, uporze, chęci przetrwania i siłę miłości, która pcha nas do przodu, mimo, że z pozoru sytuacja wydaje się bez wyjścia. Uwielbiam, za każdym razem. 

9. Agentka – oglądałam ten film już drugi raz w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy. Za każdym razem śmieszy mnie do łez. Boski.

10. Dzika Rzeka – to klasyk mojego dzieciństwa. Bardzo lubię. 

11. Yesterday – to stosunkowo nowy film, w porównaniu z innymi, jednakże choć mnie nie zachwycił, to polecam. Chociażby ze względu na muzykę.

12. Kwiat Pustyni – plasuje się w czołówce moich ukochanych filmów. Przepiękna, prawdziwa historia modelki, która w czasach dzieciństwa przeżyła piekło afrykańskich wiosek.

13. Super tata – to klasyczna komedia na luźny  wieczór. Tego typu filmy zawsze warto mieć “w rękawie”😁

14. Poznaj moich rodziców – seria tych filmów nigdy mi się nie znudzi. Mój humor, zdecydowanie.

15. Millerowie – nie wiem jak to się stało, że nigdy wcześniej nie trafiłam na ten film! Fajny!

16. 41 dni nadziei – oglądałam dosłownie kilka dni temu. Prawdziwa historia kobiety, która przeżyła na zepsutej łodzi blisko dwa miesiące. Upór, walka, chęć życia, wiara. Piękny.

17. Wielki Mike – to film, który poruszył mnie najbardziej ze wszystkich obejrzanych w ciągu ostatnich tygodni. Biograficzny dramat sportowy i prawdziwa historia Mike Oher, profesjonalego futbolisty. Z zagubionego, bezdomnego nastolatka, do gwiazdy sportu. Wszystko dzięki pomocy i wsparciu obcych ludzi. Ludzi, którzy stali się Jego rodziną. Piękny i wzruszający. Zobaczcie koniecznie.

18. Miłość jest wszystkim – kolejna propozycja lekko na przekór. Ale może patrząc na prognozę pogody, to zgodnie z nią…🤭 Film zimowy i świąteczny! Trafiłam na niego kilka dni temu w TV i nie żałuję! Bardzo na plus.

19. 27 sukienek – to kolejna kobieca i przyjemna propozycja na wieczór. Lubię aktorkę, lubię fabułę , lubię zakończenie. Podoba mi się.

20. Samotny mężczyzna – to ostatnia, ale nie najgorsza propozycja. Scenariusz Toma Forda, Colin Firth w roli głównej, dobra fabuła. Opowieść o godzeniu się ze stratą wielkiej miłości. Waga teraźniejszych spraw, życie tu i teraz. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *