To idealne połączenie! #venosazpasjidokawy ☕️

Gdy odebrałam paczkę od Venosa uświadomiłam sobie, że to idealne połączenie istnieje! Bo gdy Ty kochasz kawę i otrzymujesz jej zapas na kilka tygodni, a on kocha słodycze i w zamian za zdjęcia ma chłopak coś z tej współpracy 😛 to okazuje się, że kupienie wyselekcjonowanych produktów w jednym miejscu staje się strzałem w dziesiątkę. Venosa to sklep stworzony z pasji do kawy, a także przepysznych herbat, miodów, syropów i słodkości. Oryginalni dostawcy, krajowi producenci i produkty z przeróżnych zakątków świata w jednym miejscu. Jaka to jest wygoda!

W ofercie marki znajdziecie między innymi kawy Lavazza, Kimbo czy Segafredo, a także kapsułki Nescafe do ekspresów Dolce Gusto. Herbaty dzielą się na białe, czarne, czerwone, zielone, ziołowe, owocowe, a nawet bezkofeinowe! Do tego syropy, miody, bakalie i owoce w czekoladzie. To miejsce dla każdego, bezdyskusyjnie 🙂 Duża polecajka!

PS. W ofercie sklepu znajdziecie także karty podarunkowe (jak ta moja kilka zdjęć wyżej), a zatem jest to idealna szansa na zakup trafionego prezentu! Podarowujecie kartę, a obdarowana osoba wybiera to, co uwielbia najbardziej 🖤

PS 2. Na hasło INSTACOFFEE częstujecie się rabatem 10% na całe zakupy. Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *