Urodzinowa niespodzianka, czyli impreza w stylu lat 20. & Wielki Gatsby

Długie tygodnie przygotowań, organizacja logistyki, internetowych zakupów, ustaleń z bliskimi i finalnie – dekoracji. Wszystko po to, by zobaczyć Jego minę po ściągnięciu apaszki z oczu. Dzień, którego się nie spodziewał. Impreza, o której nie miał pojęcia. Bliscy, którzy przyjechali z całej Polski. Udana niespodzianka i najpiękniejsze chwile. Dla takich chwil się żyje 🙂 

Gdy z końcem poprzedniego roku zaczęłam zastanawiać się nad motywem przewodnim imprezy, to w głowie pojawił się tylko jeden pomysł – lata 20 i jeden z naszych ulubionych filmów Wielki Gatsby ❤️

Przygotowania rozpoczęłam od rezerwacji lokalu, który właściwie nieświadomie idealnie wpisał się w klimat przyjęcia. Stara cegła na ścianach, ciemne zasłony, zabytkowy kredens, mnóstwo czarno-białych fotografii, stare radia i porcelana, to tylko kilka spośród wielu elementów, które znalazły się na sali.

Stół udekorowałam złotym bieżnikiem i butelkami po winie, które pomalowałam złotym sprayem. Na każdej butelce znalazły się perełki na żyłce oraz piórka na patykach. Butelki wypełniłam papierem, dzięki czemu piórka nie wpadały do środka.

Kolejnym, słodkim elementem dekoracji były praliny w naszych domowych kieliszkach. Całość prezentowała się bosko!

Wszystkie dekoracje sali i elementy stroju zakupiłam w dwóch sklepach, które znajdziecie poniżej w podsumowaniu. Wśród dekoracji znalazły się złote rozety, białe girlandy z piór, złote dekoracje wiszące na żyrandolach oraz balony “30”. Ścianka do zdjęć to girlanda stworzona ze złotych fredzli, którą zamocowaliśmy na dodatkowej listewce kupionej w markecie budowlanym.

Każdy z gości idealnie spisał się co do stroju – mężczyźni w koszulach, kobiety w sukienkach. Dodatki, które zakupiłam to szale boa, rękawiczki i opaski na głowę dla kobiet oraz kapelusze, szelki, cygara i fajki dla mężczyzn. Biżuteria dla kobiet to te same perełki z rolki, co na butelkach.

Tort nie mógł być inny 😉 Batman w roli głównej!

To były przepiękne, rodzinne chwile! Poproszę częściej takie 30stki, a Wam tymczasem przedstawiam małe podsumowanie:

Stroje i dekoracje: Ślubna Alejka Partybox

Perełki: Perełki

Spray do butelek: Deco Color

Piórka do butelek: Piórka

Tort: Kraina Muffinek Marty

Miejsce: Restauracja i Kawiarnia Sztygarka

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *