Urządzamy nasze nowe mieszkanie!

Ostatnie tygodnie to jeden z intensywniejszych okresów w naszym życiu. Liczne projekty zawodowe, kończenie dwóch kierunków studiów i przeprowadzka do nowego mieszkania. Etap urządzania to bezapelacyjnie mój ukochany moment przeprowadzki, dlatego też wprost nie mogłam się doczekać jednego konkretnego dnia – dnia wieszania plakatów! Plakaty to moja ulubiona forma dekoracji. Klasyczne białe ściany ozdobione przeróżnymi grafikami. Trochę na przekór w poprzednim mieszkaniu miałam jedynie kilka plakatów, dlatego tym razem zapragnęłam PRAWDZIWEJ GALERII! Naoglądałam się dziesiątek zdjęć kopenhaskich mieszkań i totalnie przepadłam za tym klimatem!

Z pomocą w urządzaniu przyszła mi marka Gallerix z którą nawiązałam współpracę. Wybór plakatów jest ogromny, a marka oferuje możliwość kupienia gotowych zestawów, dzięki czemu tworzymy prawdziwą galerię w 5 minut! Plakaty są dostępne w przeróżnych stylach, kolorach i rozmiarach, co sprawia, że każdy z Was znajdzie te idealne dla siebie. Ja zdecydowałam się na poniższe trzy i od razu zamówiłam do nich ramki. 

Zacznę od mojego absolutnego top 1, czyli tego największego cuda ;)))) To model Sans Couture Plakat o wymiarach 50×70 cm w drewnianej dębowej ramie. 

Drugi, nieco mniejszy to Monet La Corniche Plakat o wymiarach 30×40 cm w czarnej drewnianej ramie. 

I ostatni maluszek to Chiffre Noire No1 Plakat o wymiarach 21×30 cm w drewnianej dębowej ramie. Plakaty w czarnych i dębowych ramkach to moja ostatnia miłość i białe odchodzą u mnie już trochę w zapomnienie ;))))

Który plakat najbardziej Wam się podoba?
Na hasło Angela30 otrzymujecie 30% rabatu na całą kolekcję. Kod jest ważny do 17 lipca 2022 roku. Udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *